Pradedantieji verslą gali kreiptis pagalbos į Všį Versli Lietuva, kuri konsultuoja verslo pradžios klausimais. Pradedantieji verslą gali gauti verslo pradžios krepšelius, kuriuos sudaro konsultacijos pagrindiniais verslo pradžios klausimais (buhalterinė apskaita, įmonės dokumentų rengimas, sutarčių sudarymas ir t.t.).
Rekomenduoama pasinaudoti verslo plano skaičiuoklėmis ir nauja paslauga verslovartai.lt, kuri skirta supaprastinti leidimų ir įvairių sertifikatų išdavimą. Paprastai tariant, įmonė pradėdama savo veiklą pagal veiklos kvalifikatorių gali suvesti savo duomenis į verslo vartų sistemą ir gauti visų reikalingų licenzijų, sertifikatų ar leidimų sąrašą.
Pradedančiajam verslui taip pat galima tikėtis pagalbos gaunant finansavimą ar paskolas. Tokias paslaugas teikia UAB Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA), kurios įvertina naujai įsteigtų įmonių verslo planą ir teikia garantijas iki 95% paskolos vertės. Tai palengvina jaunoms įmonėms paskolos gavimo sąlygas, ypač toms, kurios neturi savo turto užstatui. Be to, INVEGA kompensuoja dalį paskolų palūkanų.
Pradedantieji verslininkai Lietuvoje taip pat turi galimybę dalyvauti nemokamose mokymų progamose, kuriose gali parengti savo verslo planus. Šiuos mokymus organizuoja Lietuvos centrinė kredito unija.
Galvojantiems apie savo verslą taip pat verta pagalvoti ir apie dalyvavimą konkursuose, tokiuose kaip Verslo plano turnyras arba Verslauk, kur dalyviai turi galimybę ne tik pagilinti savo verslo valdymo, verslo plano rengimo, marketingo ar kitas verslui svarbias žinias, tačiau ir rasti partnerių ar net laimėti piniginius prizus iki 20 000 Lt verslo pradžiai.
Jeigu verslas veikia aukštųjų technologijų srityje arba turi aukštą augimo potencialą jis turi galimybę pasinaudoti rizikos kapitalo fondų paslaugomis ir pritraukti investicijas iki 1 mln. €.
Lietuvos darbo birža taip pat vykdo programą “Parama pirmajam darbui”, kur kompensuoja pusę mokamų mokesčių už darbuotojus, kuriems tai yra pirmasis darbas jų gyvenime.