Kaip Google reklama gali padėti mano verslui?

KlausimaiCategory: MarketingasKaip Google reklama gali padėti mano verslui?
Rugile Staff asked 8 metai ago

Išskiriami trys esminiai aspektai, kurie atskleidžia Google reklamos naudą Jūsų verslui:

  • Google pasiekia virš 98% procentų visų interneto naudotojų Lietuvoje, t. y. daugiau nei 1 500 000 socialiai aktyvių gyventojų. Su Google AdWords Jūs galite greitai pasiekti šią didžiulę potencialių klientų auditoriją. Net jeigu Jūsų svetainė yra rodoma Google paieškos rezultatuose, AdWords tikrai gali padėti Jums pasiekti naujas tikslines auditorijas.
  • Reklamuodamiesi Google AdWords Jūs visiškai kontroliuojate net tik reklamos biudžetą ir išlaidas, bet taip pat galite laisvai rinktis kur, kam ir kada rodyti Jūsų skelbimus. Google AdWords reklaminių kampanijų nuostatos pilnai pritaikomos konkretiems poreikiams, siekiant maksimalios investicijų grąžos.
  • Google AdWords sistema nenustato jokių minimalių reikalavimų reklamos biudžetui ar reklaminės kampanijos terminui, o taikant Mokesčio už Paspaudimą parinktį Jūs esate apmokestinami, tik už potencialių klientų paspaudimus ant Jūsų skelbimų. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų biudžeto litas yra skiriamas naujiems potencialiems klientams pritraukti.