KAIP PRADĖTI NUO NULIO?

KlausimaiCategory: Verslo kūrimasKAIP PRADĖTI NUO NULIO?
Dovile Staff asked 8 metai ago

Esam jauna šeima. Vyras stovi darbo biržoje, o aš būnu su mažais vaikais (turime visus 3). Gyvenama iš socialinių pašalpų. tčiau norisi pradėti kažką savo, neisonori būti išlaikomiems valstybės. Turiu idėją prekiauti devėtais drabužiais. Bet nežinau nuo ko pradėti ir ar vertėtų pradėti? Gyvename kaime. Gal pirma pradėti internetu prekiauti? Ar iškart bandyti atidaryti parduotuvėlę? Patalapas prekybai turime.

Geras apsisprendimas būti kuo mažiau priklausomu nuo valstybės malonės ir pašalpų. Kaip ir kiekvienas didelis reikalas, viskas prasideda nuo pirmo žingsnio. Kadangi turite net 3 vaikus, tai puikiai žinote, kad pirmas žingsnis visų svarbiausias. Pradėkit nuo nedaug, įgaukit pasitikėjimo. Jei pirmą kartą nepasiseks, tai darysit antrą kartą. Svarbiausia nepradėti važiuoti dviračiu, kol dar netvirtai vaikštote. Paskaičiuokite, kokia suma galite rizikuoti, ir pradėkite.

Kiekvienam verslui reikia laiko. Kaip vaikai negimsta per tris mėnesius, taip ir verslas neišauga per vieną naktį. Tačiau svarbu pradėti, po nedaug, po truputį. Kaimas yra gera vieta pradėti prekybą, nes pažįstate savo bendruomenę. Nežinau, ar internetinė prekyba kaime yra šiuo metu labai perspektyvu. Man atrodo, kad prekyba ar paslaugos bendruomenei ar poilsiautojam gali būti neblogas pajamų šaltinis. Gal verta paklausti kaimynų ar poilsiautojų, ypač tų kurie turi sodybas, kokių paslaugų ar produktų jie norėtų?
Kai tik pradėsit veikti, atsiras galimybės.

Šaltinis