Daugiau lyčių problematiką išmanančių žurnalistų!

2014 – 2015 metais  “Progress” projekto rėmuose buvo organizuoti treji mokymai žurnalistams, žurnalistikos bei komunikacijos studentams “Sprendimo autonomija: ekonomika + lyčių lygybė + viešoji nuomonė” mokymai.

Mokymų metu dalyviai gilinosi į lyčių lygybės klausimus įvairiose srityse bei moterų ir vyrų subalansuoto dalyvavimo priimant ekonominius sprendimus įgyvendinimo galimybėmis Lietuvoje. Mokymai buvo itin gausūs įvairių sričių ekspertais, kurie lyčių lygybės klausimus nagrinėjo skirtingais pjūviais.

Mokymuose dalyvavusios žurnalistės turėjo galimybę ne tik diskutuoti su ekspertais, bet ir įgytas žinias įgyvendinti namų darbuose. Tiek namų darbai, tiek dalyvių domėjimasis mokymų tema buvo vertinami, o nugalėtojoms (tokiomis tapo keturios dalyvės) paruoštas puikus prizas – kelionė į Švediją su galimybe dar labiau pagilinti žinias lyčių lygybės tema.  Čia joms parengta puiki programa, aplankant feministinių leidinių redakcijas bei lyčių lygybės srtityje dirbančias organizacijas. Kelionė į Švediją įvyks rugsėjo 7 – 10 dienomis.

Mokymus organizavo Lyčių lygių gaimybių kontrolieriaus tarnyba.

PROGRAMA

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą  „Moterų ir vyrų padėties skirtumų mažinimas ekonominių sprendimų priėmime Lietuvoje”.  

Grįžti į naujienų sąrašą