Kada lyčių lygybė pelninga?

Pranešimas spaudai, 02/07/2015

Tada, kai ji tampa investicija. „Investuok pelningai“ – kviečia Asociacija Moterų informacijos centras, kuri kartu su partneriais liepos 2 d. organizuoja taip pavadintą tarptautinę konferenciją.

Pasaulyje ir ES šalyse atlikti tyrimai rodo, kad įmonės, kurioms vadovauja moterys ir vyrai kartu  yra pranašesnės ir konkurencingesnės. Ypač tai išryškėjo krizės akivaizdoje.  Tokios įmonės parodė geresnius organizacinius ir finansinius rodiklius, joms buvo lengviau susitvarkyti su rizikomis. Moterų ir vyrų kartu vadovaujamos įmonės geriau mato rinką, suvokia ir nuspėja vartotojų elgseną, pasižymi kūrybiškesniais sprendimais. O svarbiausia – lyčių balansu paremtas verslas skatina geresnį žmogiškųjų išteklių panaudojimą, kuris ir lemia originalius, pelną generuojančius sprendimus.

Daugelyje šalių šie dalykai jau priimami kaip akivaizdūs ir nedalija visuomenės į pritariančius ir tuos, kurie dar nespėjo suvokti lyčių balanso ir ekonominės naudos glaudaus ryšio.

Reikia pavyzdžių ir argumentuotų įrodymų?  Visi jie bus pateikti tarptautinėje konferencijoje “Investuok pelningai”, kuri vyks 2015 m. liepos 2 d. Vilniuje (adresas: ZETA salė, Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20) Nuo 10 iki 18 val.

Konferencijoje patyrę ES ekspertai dalinsis patirtimi, kuri bus aptariama interaktyviose diskusijose.

Daugiau informacijos: Moterų informacijos centras dovile@lygus.lt  Tel.: 8 5 2629 003

konferencija_headeris_es

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą