Naujų galimybių portalas

Kaip dažnai tam, kad pradėtum naują gyvenimo etapą, žengtum drąsesnį žingsnį tereikia nedidelio  paskatinimo, patarimo ar tiesiog – suvokimo, jog esi ne viena.  Tai svarbu visose gyvenimo srityse, tačiau šiuo atveju kalbame apie verslą, karjerą, lyderystę. Ir kalbame apie moteris. Jau nieko pasaulyje nebestebina moterys lyderės, moterys verslininkės. Dar daugiau, lyčių kvotas privačių įmonių valdybose pritaikiusiose šalyse užfiksuoti puikūs rezultatai. O tai reiškia, kad išnaudoti moterų turimą potencialą naudinga valstybei visomis prasmėmis. Ir keista, kad Lietuvoje, kur turime moterį Prezidentę, kelias ministres, Seimo pirmininkę, vis dar gerokai atsiliekame moterų vadovių, verslininkių skaičiumi.  Įvairiais stereotipais apaugusioje visuomenėje moterų gebėjimai nuvertinami, joms stinga pasitikėjimo savimi.

Bet juk visa tai galima pakeisti. Asociacija Moterų informacijos centras jau daug metų dirba lyčių lygių galimybių srityje. Šiais metais jau ketvirtą kartą buvo skelbiamas Lygiausios darbovietės konkursas. Kiekvienais metais augo konkurse dalyvavusių įmonių skaičius ir jau vien todėl galima nuoširdžiai pasidžiaugti, kad pokyčiai šioje srityje akivaizdūs – po truputį atsiranda ir įsitvirtina pačios sąvokos „lyčių lygybė“ supratimas ir suvokimas, kad tai – gyvenimo norma.

Šiuo metu žengiame dar vieną žingsnį – sukūrėme portalą, kurio tikslas – suteikti tam tikrą informacinę, patarimų bazę verslą pradedančioms, jį vystančioms ar ties karjeros posūkiu atsidūrusioms moterims. Savo patirtimi portale dalinsis suburta mentorių komanda, kurią formuojame iš visuomenėje žinomų ir gerbiamų savo srities profesionalių.  Jau dabar galima užduoti klausimus Ingridai Šimonytei, Jurgitai Judickienei, Astai Grabinskei, Daivai Lialytei, Rūtai Vanagaitei, Justei Tušaitei, Monikai Čereškaitei. Jų neįkainojama patirtis tikrai bus naudinga daugeliui. Ir ne tik moterims.

Projektas „Moterų ekonominis įgalinimas ir  padėties skirtumų mažinimas ekonominių sprendimų priėmime “

Projekto partneriai: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija; Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba; Moterų informacijos centras; Šiaulių Universiteto Lyčių studijų centras.

 Projektas įgyvendinamas finansavimo susitarimu Nr. JUST/2012/PROG/AG/4118/GE pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (2007-2013), kurią įgyvendina Europos Komisija.

Projektą finansuoja:

Grįžti į naujienų sąrašą